Nejlepší způsob, jak porovnat TurmericPlus a falešnou

Kurkuma je super jídlo, které již dokazuje dávat tolik výhod pro své tělo. Přečtěte si tento článek pro porovnání TurmericPlus a falešnou.

Věděli jste, že podle databáze Food podvodům, kurkuma prášek je často padělán Sudan barviva a žluté barvivo zvané metanil žluté? Není určen pro lidskou spotřebu, a to může způsobit poškození nervového systému? Použití metanil žluté barvy a chromanu olovnatého jsou nejčastější. Použití barev je běžné v zemích, jako je Indie. Tak je nešťastné, protože Indie je největším producentem, spotřebitelem, a vývozce kurkuma na světě.

Co je kurkuma?

Kurkuma, hlavním kořením kari, je pravděpodobně nejsilnější bylina na světě v boji a potenciálně zvrátit nemoc. To má tolik léčivé vlastnosti, které v současné době tam byli 6,235 recenzovaných článků publikovaných prokazující výhody kurkuma a jeden z jeho renomované uzdravení přípravy sloučenin kurkumin.

To klade kurkumu na vrcholu seznamu jako jeden z nejčastěji uvedených léčivých bylin v celé vědě a další nejoblíbenější studoval byliny obsahují česnek, skořici, ženšen, zázvor a ostropestřec mariánský.

Extrakt imitace kurkuma

Existují dva běžné způsoby, cizoložník extrakt kurkuma:

Přidávání plniva, které mohou, nemusí mít žádnou výživnou hodnotu, nebo může být ve skutečnosti nakonec poškodí vás v dlouhodobém horizontu? Některé běžné plnivo piliny, rýžová mouka, škrob, atd.

Můžete použít barviv barvy dát tradiční kurkuma barvu přidaných plniv. Použití metanil žluté barvy a chromanu olovnatého jsou nejčastější. Použití barev je běžné v zemích, jako je Indie. Tak je nešťastné, protože Indie je největším producentem, spotřebitelem, a vývozce kurkuma na světě. To je známo, že ovlivňují negativně nervový systém těla a může způsobit rakovinu podle některých odborníků.

V porovnání s původním TurmericPlus

Nejjednodušší věc, kterou byste měli dělat, je zjistit, zda je výrobek máte v plánu koupit byl certifikován jako ekologický známým a pokládaný agentury třetí strany. Například v USA. Každý produkt, který je skutečně ekologické, dostane certifikace USDA. Když USDA potvrzuje tento výrobce může dát známku, jako je ten v přímo na, jeho produkt, který vám může zajistit to, je testován. Tento originální a certifikovaný výrobek, samozřejmě, vám dává kvalitní a přesné dávky. To vám dá skutečné výsledky, spíše než aby vám další problémy. Náročné falešné TurmericPlus vůle vás vede k závažné, že mnoho nemocí. Samozřejmě, bude to pro tebe horší.

Kde koupit důvěryhodného TurmericPlus

Chcete-li koupit originální TurmericPlus, raději jít na tuto oficiálních internetových stránkách. Důvody, proč byste měli objednat na těchto oficiálních stránkách, jsou už má certifikát kvality. Tento certifikát zaručí doplňků výživy a materiálu. Nákup z oficiálních internetových stránkách také poskytuje další výhody, jako jsou slevy nebo bezplatnou konzultaci. Takže, co čekáte? Stačí kliknout na tento odkaz, aby vás tam.

Turmeric Plus
Nejlepší způsob, jak porovnat TurmericPlus a falešnou